Pamiętaj - więcej informacji w dalszej części strony...

STEM, zintegrowane studia nad nauką, technologią, inżynierią i matematyką

Inżynieria, główny obszar STEM, opiera się na naturalnych umiejętnościach rozwiązywania problemów dzieci. Dobre projekty STEM z silnymi komponentami inżynieryjnymi to świetne sposoby na rozwój przyszłych pokoleń krytycznych myślicieli. Włączenie projektów inżynieryjnych do edukacji formalnej pomaga promować "nawyki inżynieryjne umysłu", takie jak myślenie systemowe, kreatywność, współpraca i komunikacja.
Nie wspominając, że tego typu projekty są genialne, dobra zabawa!


Ponieważ roboty Edison współpracują z każdym systemem budowlanym kompatybilnym z klockiem LEGO, roboty są doskonałą programowalną bazą dla wszystkich typów kreatywnych projektów inżynierii fizycznej. Edison może być wykorzystywany jako "baza budynku", ponieważ cegły mogą być przymocowane do górnej i dolnej części robota Edisona, a kołki mogą być przymocowane do boków robota. Usuń koła Edisona i użyj osi poprzecznych w zasilanych gniazdach, aby stworzyć wszystkie ruchome projekty. Ta elastyczność w połączeniu z faktem, że Edison można programować przy użyciu wielu różnych języków, sprawia, że ​​Edison jest doskonałą platformą do tworzenia, tworzenia i wynajdywania.

Poznaj EdCreate - zestaw twórców robota Edisona


EdCreate to system konstrukcyjny 5 w 1 opracowany specjalnie do współpracy z robotem Edison.

EdCreate ułatwia wzbogacanie doświadczeń uczniów w zakresie edukacji STEM poprzez interaktywne projekty inżynieryjne i programistyczne. Zestaw twórców robota EdCreate Edison to system konstrukcyjny składający się z 115 blokujących się klocków, kołków, kół zębatych i innych części. Poszczególne elementy EdCreate zawierają ćwieki i otwory, które są kompatybilne z robotami Edison i każdym innym systemem budowlanym kompatybilnym z LEGO.


A teraz jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Inżynieria z robotami EdCreate i Edison

System EdCreate może być używany z robotami Edison do wykonania pięciu unikatowych projektów EdBuild:

  • EdTank - dla dzieci 8+ (wersja PL)
  • EdDigger - dla dzieci 8+ (wersja PL)
  • EdRoboClaw - dla dzieci 8+ (wersja PL)
  • EdCrane - dla dzieci 10+ (wersja PL)
    • EdPrinter - dla dzieci 12+ (Python) (wersja PL)


Te pięć projektów wymaga stopniowego zrozumienia inżynierii i możliwości kodowania, co czyni je doskonałym uzupełnieniem programu nauczania i robotyki Edisona. Instrukcje krok po kroku są dostępne dla każdej kompilacji, umożliwiając każdemu uczniowi ukończenie projektów, niezależnie od wcześniejszych doświadczeń z projektami inżynierii fizycznej.

INSTRUKCJE


(w języku polskim)

Materiały dla nauczycieli

Dostępny przewodnik dla nauczycieli EdCreate uzupełnia EdCreate EdBuilds i EdChallenges. Przewodnik ten zapewnia nauczycielom i instruktorom dodatkowe informacje pomocnicze dotyczące projektów EdBuild, pomysłów na rozszerzenie działalności, projektów programistycznych i dalszych informacji na temat korzystania z EdCreate w środowisku klasowym.

DLA NAUCZYCIELI


(W języku polskim)

Rozpocznij edycję inżynierskiego EdVenture z EdCreate

Zestawy EdCreate są doskonałym dodatkiem do edukacyjnego arsenału STEM. Każdy zestaw może być użyty do stworzenia wszystkich pięciu różnych EdBuildów i wielu innych otwartych wyzwań. Możesz także rozszerzyć zestawy puszek o inne części systemu budowlanego kompatybilne z klockiem LEGO.

WYZWANIA


(W języku polskim)

Na start: Zestaw EDISON STEM starter

Odblokuj pełny potencjał Edisona, w tym wykorzystanie komunikacji IR między robotami, zapasy sumo i interaktywne programowalne konstrukcje robotyki z pakietem EDISON STEM starter , który zawiera:

  • 2 roboty Edison,
  • 2 kable programujące EdComm
  • 1 zestaw twórców robota EdCreate Edison

UWAGA ! W zestawie taniej o 100 zł niż osobno - Kup już teraz.

Zestaw w sklepie EDISONm

projektuj przyszłość

EdCreate to również doskonały zestaw do budowania szerokiej gamy projektów inżynieryjnych, projektowych i programistycznych otwartych, w tym EdCreate EdChallenges. Bez gotowych rozwiązań, otwarte projekty, w tym EdCreate EdChallenges, promują twórcze rozwiązywanie problemów i dają uczniom możliwość znalezienia aplikacji STEM do rzeczywistych scenariuszy. Wyzwania te wymagają dużej kreatywności, nawet jeśli rzeczywiste wyzwanie jest czymś tak prostym, jak podłączenie długopisu do robota Edisona.


Gdzie zabierze Cię EdCreate EdVenture?


Sklep EDISON

 

Roboty za darmo na testy


Niniejszy materiał nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 K.c., a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy, o jakim mowa w art. 71 K.c.