Materiały w języku polskim dla klientów


Dla wszystkich naszych klientów przygotowujemy materiały (obudowę dydaktyczną) w języku polskim.
Materiały zostały przetłumaczone przez firmę ABIX, każdy klient, który zakupi u nas sprzęt, otrzymuje wszystkie PDFy zaszyfrowane z hasłem do ich otwarcia. Prosimy, aby wykorzystywać je dla własnego użytku, w szkole, w klasie.
Mamy nadzieję, że rozumiecie, iż nie chcemy, aby nasza praca włożona w tłumaczenie napędzała sprzedaż innym firmom.


Kupując sprzęt u nas - wspierasz proces tłumaczenia.


Jeśli kupiłeś(aś) wcześniej roboty, napisz maila na adres edison-pdf@abixedukacja.eu - otrzymasz link do materiałów.

Pobierz przykładowy PDF - dla testów


Ten PDF to przykładowe strony z różnych materiałów, jakie otrzymacie z robotami. Możecie zobaczyć, jak są zbudowane

 

Edison wyposażony jest w czujnik czarnych linii, który otwiera przed nim bardzo szerokie możliwości. Robot edukacyjny do samodzielnego programowania może otrzymać polecenia w postaci kodu i być wysłany na matę, która stanie się jego poligonem doświadczalnym. Na niej Edison będzie mógł wykorzystać pełnię swoich możliwości, wyzwalając w dzieciach jeszcze więcej kreatywności.

Nasze urządzenie do samodzielnego programowania będzie mogło przejechać po pętli, poruszać się po torze, a nawet rozegrać pojedynek sumo z innym urządzeniem tego typu.


Mata sprawia, że robot edukacyjny dla dzieci ukazuje swoje pełne możliwości. Dzięki temu młodzież ma szansę zobaczyć pełne efekty swojej pracy. Satysfakcja jaką poczują, gdy urządzenie zacznie wykonywać dokładnie to czego chciały, będzie doskonałą nagrodą i zachętą do dalszej nauki.


Baw się z młodzieżą - wypróbuj specjalną matę do walk sumo i innych elementów pracy z robotami EDISON, mata jest przygotowana w PDF do druku o maksymalnych rozmiarach 200 x 100 cm.